אודות שובל בית הספר למחול

שובל – בית הספר המקצועי לכל סגנונות המחול פועל מתחילת שנות ה- 90. תחילתו ב"קרית גנים" אשר במערב ראשון לציון. נכון להיום פועל סניף נוסף ב"היכל התרבות" במרכז ראשון לציון ומספר התלמידים הולך ומתעצם משנה לשנה.

בית הספר מקבל לשורותיו ילדים מגיל 3 ומעלה כשלכל שכבת גיל יש מסלול עבודה מקצועי אשר מכין אותם לשלב הבא. ראוי לציין כי החינוך והתרבות הם המרכיבים העיקריים המנחים את כל הצוות המקצועי של בית הספר.

"רקדן ראשיתו כאדם" – זוהי אמונתנו וזוהי דרכנו.

שובל זוקף לזכותו הצלחות רבות לאורך שנות פעילותו, והשילוב שבין הדרך, לצוות המורים המובילים בארץ – הופך אותו לבית הספר המקצועי ביותר להכשרת רקדנים. ראיה לכך הם הבוגרים הרבים של בית הספר אשר בחרו לעסוק בריקוד כמקצוע והתקבלו ללהקות ולהפקות המובילות בארץ ובעולם. אותם בוגרים אשר נמצאים היום על מיטב הבמות, חוזרים לבית החם בו גדלו ותורמים מהידע והחוויות האישיות לדורות הבאים.

נוסף לעבודה המקצועית בסטודיו, זוכים תלמידי בית הספר לסדנאות מקצועיות שמתקיימות בסטודיו ומחוצה לו, גם כהעשרה מקצועית ולא פחות כחלק מהקניית חוויות וערכים חברתיים.

בית ספר שובל מוכר וידוע בקרב אנשי במה רבים, וקיים שיתוף פעולה רחב בפרוייקטים מקצועיים כגון קונצרטים עם התזמורת הסימפונית, השתתפות במחזות זמר/פסטיגל/הצגות…
אנו בשובל גאים לצד העבודה הקשה, לשתף פעולה ולהופיע על הבמות המובילות.

כמכלול – ויחד עם העובדה כי להקות בית הספר הנן הלהקות הייצוגיות של העיר ראשון לציון – זוכים רקדני בית הספר לשעות במה רבות – שהן הניסיון האמיתי התורם משמעותית לביטחון העצמי ולהופעתו של כל רקדן.

בית הספר הנו מקום מקצועי – אך חשוב להדגיש כי לא כולם נולדו רקדנים. צוות רחב, בעל ניסיון רב, נמצא כאן על מנת ללוות אתכם ואת ילדכם כבר מהצעד הראשון. כי בשבילנו – כל ילד הוא כוכב ולכולם ניתנת במה ליהנות ולהופיע בה.

בברכה,
ורדה שובל